Ситуація на ЧАЕС є контрольованоюМНС спростовує чутки про підвищення рівня радіації в Україні та закликає не панікувати. Міністр МНС Володимир Шандра зівірив, що радіаційний фон в Україні, зокрема, на ЧАЕС, залишається у межах норми та не перевищує щоденних показників. Радіаційний фон перевіряють кілька разів на добу. Ситуація на ЧАЕС є абсолютно спокійною і контрольованою. Зараз здійснюються планові поточні роботи зі зняття з експлуатації ЧАЕС та перетворення об’єкту Укриття на екологічно безпечну систему.

Міністерство постійно інформує громадян про радіаційний фон на ЧАЕС, користуючись даними державних підприємств Чорнобильської зони відчуження. Зміни у стані радіаційного фону не зафіксовані, повідомляє прес-служба МНС Радіаційний фон на ядерних енергоустановках всіх інших АЕС контролюється відповідними підрозділами НАЕК Енергоатом. Кваліфікація події, що трапилася 29-го травня на Рівненській АЕС, повинна визначатися НАЕК Енергоатом із підтвердженням Держатомрегулювання. Повідомлення про подію, зокрема, „незначну аварію без радіаційного викиду”, до МНС не надходило.

Також Міністр МНС Володимир Шандра знову закликав громадян і ЗМІ не поширювати неперевірену інформацію, а довіряти виключно офіційним повідомленням МНС. Інформацію про радіаційний стан у столиці, Київській області та Чорнобилі можна отримати на офіційному сайті МНС України.Добавить в закладки:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Ваау! Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net delicious Technorati Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru
Автоподбор похожих публикаций: