МНС України1-2 жовтня у Києві, в рамках VII Міжнародного виставкового форуму „Технології захисту – 2008” проходитиме науково-практична конференція „Організація управління в надзвичайних ситуаціях”. Її мета: інтенсивний пошук методів, засобів, шляхів і способів підвищення ефективності системи управління при загрозі та виникненні НС, посилення наукового забезпечення реагування на них і ліквідації їхніх наслідків, взаємозв’язку практики і педагогічної теорії у здійсненні підготовки кадрів для служби цивільного захисту.

Заявки на участь у конференції та статті необхідно подати (надіслати) разом із диском формату CD-R до оргкомітету до 1-го серпня за адресою: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 21, Інститут державного управління у сфері цивільного захисту, к. 108, тел.(факс): (044) 430-06-15, е-mail: vndr@mail.ru .

Інститут Державного управління у сфері цивільного захисту
Університету цивільного захисту УкраїниДобавить в закладки:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Ваау! Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net delicious Technorati Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru
Автоподбор похожих публикаций: