Фільм МНС України “Альфа, бета, гамма – абетка розуміння”На порталі ЦСПР (cspr.info) розпочато роботу з медійними файлами та аккаунтами файлових серверів. Сьогодні нами вперше викладено лінки для скачування навчального відеоматеріалу — фільму МНС України “Альфа, бета, гамма – абетка розуміння”.

Цей фільм має на меті популяризацію серед мешканців районів, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, знань про радіацію, головні причини й наслідки чорнобильської катастрофи, основи безпечного проживання на забруднених радиацією територіях.

Перша версія фільму була створена на замовлення Чорнобильської програми відродження та розвитку Програми розвитку ООН в Україні, за участю міжнародної радіоекологічної лабораторії Чорнобильського центру з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоєкології. Доопрацювання та видання другої редакції фільму здійснено на замовлення та за підтримки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Сценарій: Андрій Архіпов, Сергій Пархомов. Режисерська постановка: Сергій Пархомов. Оператири: Володимир Сівцов, Сергій Кошелев. Відеоінженер: Сергій Пархомов. Консультанти: к.м.н. Павло Замостян, к.б.н. Сергій Щербак, к.б.н. Людмила Перепелятникова, к.б.н. Андрій Архіпов. У фільмі використані архівні матеріали Держфільмфонду України та операторів: Petra Graf, Андрія Архіпова, Віталія Сулима, Сергія Кошелева, Михайла Назарова.

Тривалість фільму “Альфа, бета, гамма – абетка розуміння”: 26 хвилин. Загальний розмір: 408071 Кб. Зкачати фільм (трьома заархівованими відеофайлами) можна за адресами:

rapidshare.com/files/165353106/Abetka_Chernobyl_MNS.part1.rar
rapidshare.com/files/165326659/Abetka_Chernobyl_MNS.part2.rar
rapidshare.com/files/165330266/Abetka_Chernobyl_MNS.part3.rar

Після зкачування розпакуйте один з файлів архіватором (архіватор автоматично зформує єдиний відеофайл, готовий для пергляду).

Якщо за допомогою стандарного програвача не вдалося відкрити відеофайл, зкачайте та встановіть додаткові плеєри та відеокодеки. Вичерпний перелік мультимедійного програмного забезпечення та лінки на зкачування з офіційних сайтів є на довідковій сторінці Українського кінопорталу.

Питання, пов`язані з технічними проблемами зкачування та перегляду фільма, можна залишати у коментарях до цієї публікації. Співробітники ІАС ЦСПР нададуть вам необхідні роз`яснення та консультації.Добавить в закладки:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Ваау! Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net delicious Technorati Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru
Автоподбор похожих публикаций: