fan-dezdog.JPG

26 лютого 2009 року учасники Боярського фан-клубу «Друзі Маестро», що діє при Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації відвідали перший товариський матч на підтримку ініціативи проекту «Червона картка дитячій бездоглядності». До складу команд увійшли діти та молоді люди, що знаходяться у групах найбільшого ризику, відомі співаки та актори, представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Об’єднання професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-ліга». Ініціатива має на меті допомогти у подоланні дитячої бездоглядності, залучивши підлітків, які живуть або працюють на вулиці, та дітей з притулків і кризових сімей до занять футболом та спортивних змагань.

На сьогодні немає офіційної статистики щодо загальної кількості дітей та молоді, що живуть та працюють на вулицях, але оцінки, надані різними групами експертів, говорять про цифру від 40 до 300 тисяч. «Діти вулиці» часто зазнають експлуатації, 31% дівчат та 7% хлопців зазнають сексуального насилля. Переважна більшість таких дітей вживають наркотичні речовини.

Ініціатива «Червона картка дитячій бездоглядності» об’єднує зусилля громадських організацій, спортсменів та відомих діячів України заради того, щоб діти, котрі опинилися у кризових ситуаціях, мали шанс та можливість покращити своє становище, обрати здоровий спосіб життя. В Україні проект ініційовано ЮНІСЕФ, підтримано Прем’єр-лігою та ФК «Маестро». Футбольні змагання дитячих команд відбудуться у Києві, Одесі та Донецьку.

Важливою складовою у подоланні проблем дітей є участь відомих особистостей і, як зауважив Дмитро Тимошенко, Директор ФК «Маестро», команда зірок має на меті привернути увагу суспільства до тих, хто найбільше потребує допомоги та підтримки. «Кожен з нас має можливість змінити життя дітей на краще. Час діяти!», — додав він.

Докладніше про проект «Червона картка дитячій бездоглядності», ЮНІСЕФ,
Прем’єр-лігу та ФК «Маестро»

ПРО ПРОЕКТ «Червона картка дитячій бездоглядності»
Проект ініційовано Дитячим фондом ООН, підтримано Об’єднанням професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-ліга» та ФК «Маестро». Футбольні команди створені за участі регіональних недержавних організацій – ОБФ «Дорога Додому» (Одеса), «Карітас» (Київ), «Наш дім – Україна» (Донецьк). У складі команд діти та підлітки, які живуть або працюють на вулиці, дівчата та хлопці з кризових сімей та притулків. Проект впроваджується з метою ресоціалізації дітей груп найбільшого ризику та привернення уваги до проблем дитячої бездоглядності, ВІЛ/СНІДу та дискримінації. Футбольні змагання відбудуться у Києві, Одесі та Донецьку за участі гурту «Друга Ріка», гурту «Танок на майдані Конго», Сашка Положинського, гурту «D.Lemma», Влада Ями, гурту «ВВ», гурту «Авіатор», учасників «Comedy Club» та «95 Квартал», інші виконавці та відомі актори.

ПРО ЮНІСЕФ
Протягом майже 60-ти років Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером у захисті прав дітей. Фонд працює у понад 150 країнах та територіях, допомагаючи дітям виживати і розвиватися, починаючи з раннього дитинства і до юності. Найбільший у світі постачальник вакцин для дітей, ЮНІСЕФ підтримує дитяче здоров’я та харчування, якісну базову освіту для всіх хлопчиків та дівчаток і захищає дітей від насильства, експлуатації та ВІЛ/СНІДу. Фонд ЮНІСЕФ повністю складається з добровільних внесків окремих осіб, компаній, закладів та урядів. www.unicef.org.ua.

ПРО ПРЕМ’ЄР-ЛІГУ
Вперше про ідею створити Прем’єр-лігу власники українських футбольних клубів заговорили ще позаминулого року. У результаті, 15 квітня 2008 року на черговій зустрічі керівників клубів топ-ешелону було підписано протокол про створення Об’єднання професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-ліга». 27 травня 2008 року власники клубів остаточно заявили про старт Прем’єр-ліги. www.fpl.ua.

ПРО ФК «МАЕСТРО»
ФК «Маестро» об’єднав найяскравіших представників українського шоу-бізнесу, які насправді розуміються на футболі. Професіональне футбольне поле, досвідчений тренер, який працює з командою за чітким графіком, дають можливість займатися улюбленим спортом на професіональному рівні. Поєднання музики та спорту сприятимуть популяризації футболу та спорту в Україні, що є головною метою учасників ФК «Маестро». http://andartists.com/artists.php?artist_id=12.Добавить в закладки:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Ваау! Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net delicious Technorati Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru
Автоподбор похожих публикаций: