Цими днями в МНС відбулася зустріч із представниками американської неурядової організації FOCCUS («Друзі Чорнобильських Центрів»). Діяльність організації спрямована на залучення гуманітарної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в Україні. Зокрема, організацією здійснювалася підтримка програм та проектів, які реалізовувалися центрами соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Директор Департаменту у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи І.Хромуляк коротко розповіла гостям про діяльність МНС щодо подолання негативних явищ опісля аварії на ЧАЕС. Важливу роль у подоланні соціальних наслідків Чорнобильської катастрофи, а також в інформуванні населення з питань, пов’язаних із її наслідками, виконують саме центри, створені впродовж 1994 року (мм. Бородянка, Іванків і Славутич) та 2000 року (мм. Боярка та Коростень) МНС та облдержадміністраціями (Київською і Житомирською) за підтримки Програми ЮНЕСКО-Чорнобиль та Чорнобильської Програми ООН. Також було окреслено низку проблемних питань, із якими стикаються у своій діяльності працівники центрів.

Керівник Чорнобильської програми відродження та розвитку ПРООН в Україні П.Замостьян у своєму виступі наголосив на важливості тісної спільної співпраці всіх міжнародних організацій із МНС, розширенні діяльності центрів та використанні їхнього досвіду в різних напрямках діяльності з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та соціально-економічного відродження радіоактивно забруднених територій. Президент організації FOCCUS Роберт Шутпельц розповів, що делегація вже мала змогу ознайомитися з роботою центрів. Він високо оцінив рівень та об’єм послуг, які надають працівники центрів громадянам, які проживають на радіоактивно забруднених територіях. Метою поїздки, підкреслив Р.Шутпельц, є зрозуміти, яким чином найефективніше надати підтримку цим центрам. У процесі обговорення взяли участь усі директори центрів, а також представник Управління з питань надзвичайних ситуацій Київської облдержадміністрації М.Одарченко. Наприкінці зустрічі І.Хромуляк висловила щиру подяку представникам організації FOCCUS за допомогу та багаторічну співпрацю у справі подолання наслідків катастрофи.

Прес-служба МНСДобавить в закладки:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Ваау! Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net delicious Technorati Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru
Автоподбор похожих публикаций: