Цими днями було завершено роботи з виготовлення офіційного веб-сайту Бородянського центру СПР «Довір’я» (Borodyanka.cspr.info). Даний сайт став восьмим проектом інтернет-спільноти CSPR.info, яка об`єднує та обслуговує веб-ресурси центрів соціально-психологічної реабілітації (МНС України). Ідейно та концептуально новий сайт відповідає тим вимогам, що визначаються місією Бородянського Центру «Довір’я»: соціально-психологічна підтримка постраждалого населення, сприяння процесам гармонійної безпечної життєдіяльності людини, утвердження у спільноті ідеалів гуманізму й толерантності, розвиток місцевих громад.

Сайт Бородянського центру СПР

Для ефективної роботи з різнобічною проблематикою в структуру Центру входять психологічна служба, відділ кризових ситуацій, зал ігрової терапії, відділ сприяння комплексному вирішенню соціально-психологічних проблем постраждалого населення, інформаційно-аналітична служба, відділ зв’язків із громадськістю. Тому за структурою та функціоналом сайт об`єднує переваги інтернет-ресурсів корпоративного та портального типів. Це дає змогу зручної структуризації різнопланових інформаційних матеріалів (як за змістом так і за формою викладення).

До інформаційної продукції Бородянського Центру «Довір’я», яка користується особливою довірою та попитом, відносяться видання журнального, газетного та букетного типів. Через них населення, що мешкає на забруднених радіонуклідами територіях, отримує комплексну, достовірну, своєчасну інформацію, яка сприяє свідомому вибору моделі безпечної життєдіяльності та здоровому способу життя. Тепер до традиційних інформаційних носіїв додано ще й сучасний та потужний інтернет-ресурс, який зробить інформацію доступною для різних регіонів України та світу.

Проект реалізовано спільними зусиллями колективів Бородянського ЦСПР та інформаційно-аналітичної служби Києво-святошинського ЦСПР, за участю фахівців Київського віртуального заводу «Веб-Арсенал».

Новий сайт розміщено за адресою http://www.borodyanka.cspr.info/.
Ласкаво просимо!Добавить в закладки:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Ваау! Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net delicious Technorati Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru
Автоподбор похожих публикаций: