speaking-club.JPG

12 жовтня відбулося перше засідання “Speaking club” (розмовний клуб англійської мови ).  Ініціатори створення та найбільш активні учасники клубу – це члени МГО «Молода ера».
Заняття відбуватимуться у перший і третій  четвер місяця о 17:00 на базі Києво-Святошинського центру  соціально-психологічної реабілітації (м.Боярка, вул. Хрещатик, 83).
На кожне заняття для обговорення обирається нова тема. Крім того,  відводиться  час для найактуальніших новин світу, а також для граматичних вправ, адже потрібно не лише вміти говорити, а й робити це правильно. Щоразу члени клубу обирають нового куратора наступного заняття, що допомагає планувати роботу.
До участі у «Speaking club» запрошуються всі бажаючі з числа тих, хто хоч на середньому рівні знає англійську мову, а також бажає вдосконалити свої знання, подолати мовний бар’єр та просто чудово провести час. Чекаємо на Вас з нетерпінням! Дізнавайтеся більше за телефоном 0978623131. І пам’ятайте – As many languages you know, as many times you are a human!

Голова МГО «Молода ера» Вікторія Лахтадир


Добавить в закладки:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Ваау! Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net delicious Technorati Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru
Автоподбор похожих публикаций: