До заходів з профілактики ВІЛ/СНІДу держава має включити пропагування вірності та здорового способу життя

У відкритому листі до низки високопосадовців глави дев`яти християнських Церков спільно висловили свої пропозиції та зауваження щодо інформаційно-просвітницької діяльності держави у сфері профілактики поширення ВІЛ-інфекції та СНІДу серед населення повідомляє Інститут релігійної свободи.

Адресатами відкритого листа християнських лідерів України стали Віце-пре`єр Володимир Семиноженко, Міністр охорони здоров`я Зіновій Митник, Міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Равіль Сафіулін та Міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

«Нажаль, Держава навіть не ставить собі за мету пропагування здорового способу життя, дошлюбної стриманості та вірності, відповідальної поведінки людини» — зазначається у документі.

«Вважаємо за свій моральний обов`язок висловити протест проти спроб встановлень так званих «кондоматів» у навчальних закладах України» — заявили глави Церков. При цьому вони звернули увагу на недоліки інформаційної кампанії з профілактики ВІЛ/СНІДу: «Хочемо підкреслити некоректність використання терміну «безпечна поведінка», оскільки таке поняття створює ілюзію повної безпеки та зняття з людини відповідальності за свої дії, при тому, щ використання презервативів не надає 100% гарантії запобігання інфікування і лиш зменшує його ризик.

Християнські лідери країни наполягають на включенні до першочергових цілей національних інформаційних кампаній з профілактики ВІЛ/СНІДу пропагування вірності разом із закликом до дошлюбної стриманості та відстрочки початку статевого життя.

Глави християнських релігійних громад також виступають за всебічне інформування суспільства з цього питання, в тому числі і про ризики інфікування ВІЛ/СНІДом, які несе в собі використання презервативів. «Надання суспільству такої об`ктивної правдивої інформації зобов`язує кожну конкретну людину зважувати свої рішення та більш відповідально ставитись до власних вчинків, замість того щоб зняти з себе відповідальність та будь-які моральні перестороги через використання презервативів (що на сьогодні, на жаль, активно пропагується)».Добавить в закладки:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Ваау! Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net delicious Technorati Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru
Автоподбор похожих публикаций: